O nás

Sme pražiareň výberovej kávy, ktorá sa nachádza kúsok od Levíc v obci Kalná nad Hronom. Praženiu sa venujeme od roku 2018, kedy sme pre svoju rodinu, priateľov a svojich blízkych začali pražiť výberovú kávu prvotriednej kvality.

Po pozitívnej odozve a mesiacoch prehovárania, váhania v zmysle idzem-nejdzem sme sa rozhodli svoju ponuku rozšíriť aj pre širokú
verejnosť, ktorej sme chceli ponúknuť nami praženú kávu z rôznych kútov sveta.

Široká ponuka kvalitnej kávy

V našej ponuke sa snažíme dosiahnuť to, aby si každý jeden zákazník našiel presne to, čo hľadá. Snažíme sa dosiahnuť to, aby ste si našli kúsok času pre seba a vychutnali daný krásny okamih, ktorý často dokáže aj liečiť. Snažíme sa dosiahnuť to, aby ste v tomto uponáhľanom svete mali jednoducho chvíľku pre seba, vaše myšlienky, vašich blízkych.

Na životnom prostredí záleží

Síce to píšeme až nakoniec, avšak posledné to rozhodne nie je. Je pre nás nesmierne dôležitá ochrana životného prostredia, čoho dôkazom je, že sme už v časoch, keď sme mali “násť”, založili občianske združenie na ochranu prírody a podporu biodiverzity cez rôzne projekty.

Kúpou každého jedného balenia prispievate k výsadbe stromov a kríkov potrebných pre vtáctvo. Dvakrát ročne podporujete likvidáciu čiernych skládok, výrobu vtáčích búdiek ako aj rôzne iné ekologické aktivity podľa aktuálnej potreby.

Využite zľavu 10% na Váš nákup!

Prosím, zadajte email, na ktorý vám môžeme odoslať zľavový kupón.

All search results
Táto stránka používa súbory cookies. Prezeraním tejto stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
Súhlasím
Nesúhlasím