Navštívte našu kaviareň v Leviciach

Novootvorená kaviareň 25COFFEE

Kaviareň 25COFFEE je novootvorená kaviareň v Leviciach, situovaná je v centre mesta na Námestí hrdinov. Útulné prostredie, príjemná obsluha a kvalitné nápoje Vám sprostredkujú únik z uponáhľanej reality. U nás si vychutnáte pokojnú domácu atmosféru, pre milovníkov ruchu mesta je k dispozícii aj vonkajšie sedenie na priestrannej terase s muškátmi.

Útulné prostredie

Príjemná obsluha.

Kvalitné nápoje.

Čerstvá pražená káva

O našej kaviarni

Kávu Vám upražíme vo vlastnej pražiarni s obdobným názvom nachádzajúcej sa v blízkej obci. Naša myšlienka praženia výberovej kávy vznikla pri cestovateľských potulkách na Bali, kde sme sa do kávy jednoducho zamilovali.

Kaviareň 25COFFEE  je miesto, kde sa môžete prísť poradiť o káve, o alternatívnych spôsoboch jej prípravy, ochutnať, kúpiť, či vypiť našu kávičku.

Cieľom je vytvoriť z tejto Levickej kaviarne miesto, ktoré bude čímsi odlišné od klasických kávových kaviarní, skrátka miesto, kde si kávoví nadšenci nájdu svoj kúsok pokoja a šťastia.

A hoci je kaviareň v Leviciach otvorená len krátko, svojich milovníkov si už nájsť stihla, za čo sme skutočne veľmi vďační.

25coffee_otvaracie_hodiny

Z našej ponuky

V kaviarni 25COFFEE si už od skorých ranných hodín a počas celého pracovného dňa môžete vychutnať našu širokú ponuku nápojov či dezertov. Kávové mliečne nápoje Vám v kaviarni pripravíme aj v bezlaktózovej variante. Nájdete u nás:

Čerstvo pražená káva

Výberová káva prvotriednej kvality vrátane alternatívnych príprav kávy (ako chemex).

Kávové blendy

Naše vlastné kávové blendy.

Čokoláda

Pravá čokoláda z Kolumbie či Peru.

Prémiové sypané čaje

V našej ponuke aj chai latte či výberové sypané čaje,

Domáce limonády

V letných mesiacoch si môžete pochutiť aj na chutných domácich limonádach, pivku či rôznych ľadových nápojoch.

Chrumkavé pečivo a dezerty

Ponuka čerstvého domáceho pečiva a domácich dezertov od miestnych remeselníkov.

Vychutnajte si šálku čerstvej kávy priamo z našej pražiarne

Ako sme sa zmienili už vyššie, neodmysliteľnou súčasťou nášho konceptu je značka 25COFFEE. Pod touto značkou sa skrýva naša pražiareň výberovej kávy, nachádzajúca sa v obci Kalná nad Hronom, kúsok od Levíc.

Máme ambíciu vytvoriť výnimočnú levickú kaviareň s myšlienkou a spravíme všetko čo vieme aby sa nám to podarilo. Praženiu sa venujeme od roku 2018. V ponuke u nás nájdete iba čerstvo praženú kávu z ďalekých kútov sveta, pričom každá jedna prekvapí svojou výnimočnou chuťou a príbehom, ktorý vám obsluha veľmi rada porozpráva.

Samozrejmosťou pre nás sú zásady Fair Trade konceptu, kávy priamo od farmára (directrade) či bio kvalita. Ponúkame kávy na filter, ale aj espresso. Vybrať si môžete zo širokej škály 100% Arabík, 100% Robustu, naše vlastné zmesi či bezkofeínovú zrnkovú kávu.

Veľmi radi Vás o káve niečo nové naučíme, porozprávame sa a vymeníme si navzájom skúsenosti.

Povedali o kaviarni 25COFFEE

“Vrelo odporúčam každému, kto vie oceniť kvalitnú čerstvo praženú kávu z ich vlastnej pražiarne. Majú aj veľa druhov čajov, horúcu čokoládu a k tomuto všetkému príjemnú atmosféru a obsluhu na jednotku. Bonusom je možnosť kúpiť domov rôzne druhy čerstvo praženej zrnkovej kávy z ich pražiarne za slušnú cenu.”

“Dobrý deň, dnes som navštívil Vašu kaviareň, doporučujem každému výbornú arabiku v príjemnom prostredí a s profesnou obsluhou.”

“Môžem na základe svojich skúseností uviesť, že robíte skutočne perfektnú kávu, príjemná a milá obsluha vždy spríjemní vychutnanie kávy.”

Kde v Leviciach nájdete našu kaviareň?

Adresa kaviarne

Námestie hrdinov 7-8, 934 01 Levice

Otváracie hodiny

Po - Pi, 7:00 - 19:00 So, 8:00 - 16:00

Objednajte si našu kávičku online

Chutila vám naša káva? Objednajte si ju v našom eshope a pripravte si ju u vás doma.

Brasil Santos Exclusive

Skladom
8,00 24,00 

Raffes Coffee

Skladom
8,50 30,00 

Mexico Finca el Flamingo Organic

Skladom
8,00 28,00 

Často kladené otázky

Môžem si u vás kávu aj zakúpiť?

Áno, súčasťou kaviarne je aj podniková predajňa, kde je možné zakúpiť si zrnkovú kávu z našej pražiarne, ale aj kávové príslušenstvo.

Otvorení ste len do 17.00 a cez týždeň?

Momentálne áno, no otváracia doba sa ešte prehodnocuje a to hlavne v súvislosti s príchodom jari.
Využite zľavu 10% na Váš nákup!

Prosím, zadajte email, na ktorý vám môžeme odoslať zľavový kupón.

All search results
Táto stránka používa súbory cookies. Prezeraním tejto stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
Súhlasím
Nesúhlasím